Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zabiegi z zastosowaniem lasera frakcyjnego

Zabiegi z zastosowaniem lasera frakcyjnego oferowane są w Pure Aesthetic. Innowacyjne urządzenie może służyć do trwałej oraz całkowitej odnowy tkanki skórnej, jak i do wzmożonej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Leczenie blizn Lublin z wykorzystaniem takiego lasera odbywa się szybko i przynosi jak najlepsze rezultaty. Na dodatek, z zabiegu można korzystać gdy chce się odmłodzić skórę po oparzeniach słonecznych, poprawić jej odcień, wygładzać zmarszczki lub blizny po zabiegach chirurgicznych. Bardzo dobrze zabieg nadaje się też do redukowania blizn potrądzikowych. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć rezultaty. Tkanka skórna jest w znacznie lepszej kondycji. Wykonać można również Powiększanie ust Lublin, które skutecznie podnosi samoocenę Pań.

Pełen efekt dostrzegalny jest natomiast po 6 miesiącach. Zabieg jest bezpieczny, a gojenie przewidywalne. W rezultacie prawie natychmiast po jego zakończeniu można wrócić do dawnych aktywności. Zależnie od tego, jak zniszczona jest skóra, zabieg można powtórzyć od 3 do 6 razy, celem uzyskania świetnych efektów. Przerwa pomiędzy każdą z interwencji musi trwać od dwóch do 4 tygodni.

Nad wyraz często zabiegi laseroterapii połączone są z osoczem bogatopłytkowym, co przyspieszy odnowę. Blizny Lublin to nie jedyny obszar, w jakim może być wdrożone leczenie laserem frakcyjnym. Sprawdzi się on także w: liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, ramion i brzucha a także w redukowaniu cellulitu. Podczas zabiegu urządzenie wykona w skórze tysiące drobnych oraz głębokich mikrouszkodzeń termicznych, wykorzystując energię pod postacią skoncentrowanych wiązek światła.

W kontrolowany sposób uszkodzone są konkretne obszary naskórka a także skóra właściwa. Im do głębszych warstw dotrze światło lasera, tym wzmożona jest ilość wytworzonej tkanki. Proces leczenia następuje szybko, bez zauważalnych ran. Każdy z zabiegów odbywa się w bezpiecznych warunkach, a przed jego odbyciem ma miejsce konsultacja. Klienci dowiadują się, czy mogą zostać przyjęci. Lekarze zaznajamiają ich też z zaleceniami przed zabiegiem a także pozabiegowymi. W klinice od pierwszych chwil można czuć się bezpiecznie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY