Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Prostowanie kręconych włosów – jakie są najpopularniejsze sposoby

Wielu paniom nie podobają się ich mocniej zakręcone włosy, i w jakiś sposób je chcą wyprostować. Sposobów na prostowanie włosów jest parę, i mogą one dać efekty utrzymujące się do pół roku. Planując takie prostowanie włosów Dąbrowa Górnicza trzeba przede wszystkim wybrać zakład, w którym zrobi się to wszystko.

W wielu bowiem metodach są wykorzystywane mocne związki chemiczne czy też wyższe temperatury, i użycie ich w niewłaściwy sposób spowodować może uszkodzenie włosów. Jednak jeżeli wszystko prawidłowo zostanie wykonane, to można się będzie cieszyć prostymi, pięknymi włosami przez parę miesięcy. Najdłużej utrzymujące się efekty zapewnia chemiczne prostowanie, ale też jest najbardziej obciążające dla włosów. Wykorzystywane są w nim mocne substancje, zadaniem jakich będzie zniszczenie proteinowych wiązań. Dzięki temu włosy ulegają wyprostowaniu, a efekt utrzymywać się może nawet kilka miesięcy.

Zabieg ten wykonany powinien być obowiązkowo w jakimś sprawdzonym zakładzie, ponieważ można przy nim łatwo uszkodzić włosy. Ważne jest również to, aby trzymać się wytycznych związanych z pielęgnowanie, czyli przez kilka dni ich nie myć i stosować odpowiednie odżywki. Znacznie bezpieczniejsze, lecz dające też mniej trwałe efekty jest keratynowe prostowanie Katowice. W nim w miejsce środków chemicznych do włosów jest wprowadzana keratyna, która jest ich naturalnym budulcem. Dzięki temu włosy ulegają wyprostowaniu, dostając przy okazji ładny, efektowny wygląd, który będzie się utrzymywał około trzy miesiące.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY