Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy można uwieść ex i ją odzyskać?

Pośród rozmaitych sfiksowanych pomysłów celuje w rankingach ten, jaki agituje sposób na podryw. Na czym polega owa koncepcja? Założenie jest takie: podryw dziewczyny zawsze wygląda tak samo – rozmawiamy, robimy odpowiednie wrażenie, uwidoczniamy się z najlepszej strony i tak dalej. Jednakowoż zasada definiująca sposób na podryw ma na celu zwrócenie na nas uwagi. W szerokim zakresie znana jest reguła mówiąca o tym, iż pierwsze trzydzieści sekund jest nadrzędne w ocenie człowieka. Nie mamy okazji, by w tym czasie zademonstrować zalety stworzonego przez nas charakteru, a jeśli pierwsze wrażenie wypadnie kiepsko – możemy nigdy nie posiadać takiej szansy.

Dużo zależy także od tego, czy jest to nowa figura, czy chce się na przykład odzyskać byłą – w takim wypadku uprzejmie zapraszamy na jak odzyskać byłą dziewczynę. Tu naturalnie pojawia się idea przeinaczania odbiorcą bodźców naocznych. Innymi słowy pobudzamy sposób na podryw. Sposobów jest mnogość: na hip-hopowca, biznesmena, luzaka, na tajemniczego romantyka i tak dalej. Wszystko polega na robieniu wrażenia przynależności do określonej klasy społecznej, którą w naszym mniemaniu interesuje się obiekt naszego zainteresowania. Innymi słowy – idąc do klubu hiphopowego ubieramy się w wypasione luźne spodnie, kosztowne obuwie sportowe oraz markową, kolosalną bluzę z kapturem.

Oprócz tego mnóstwo biżuterii i kilka dodatków. Do kompletu szeroko rozstawione nogi, kilka ruchów podpatrzonych w amerykańskich teledyskach i parę zwrotów zasłyszanych w piosenkach. Tak przygotowani znajdujemy w klubie z czarną muzyką jakąś małolatkę, która nie zorientuje się w naszej sztuczności oraz mamy udany podryw na hip-hopowca. Podryw na biznesmena żąda mniej zachodu. Wystarczy pożyczyć kosztowny samochód, ubrać się w garnitur i usiąść przy barze z kawą (w końcu prowadzimy). Niebanalne zachowanie oraz wygląd na pewno wzbudzi zainteresowanie naszą przejrzystą osobą. Parę postawionych dziewczynom drinków na pewno zadziała na którąś. Prowadzona przez nas hojność na pewno zostanie wynagrodzona udanym podrywem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY