Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Elegancko wyposażony apartament Mechelinki w okolicach Trójmiasta

Luksusowo wyposażony apartament Mechelinki w okolicach Trójmiasta jest miejscem rekomendowanym przez wszystkich turystów. Miejsce to polecane jest dla większej liczby osób, ze względu na to, że może tutaj mieszkać nawet sześć osób. Mieszkanie należy do firmy MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ działającej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Z jej właścicielami można kontaktować się przez formularz internetowy albo telefonicznie: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980. Wówczas każdy może dowiedzieć się detali na temat zrobionej rezerwacji.

Mieszkanie można wynajmować na dłuższy czas, a ze względu na to że jest kompletnie wyposażone to można tutaj spędzić dłuższy czas. W mieszkaniu umieszczone są: tv z płaskim ekranem, klimatyzacja, sejf, strefa relaksu, szafa, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków, ręczniki, bezpłatny Internet, lodówka, kuchnia ze wszystkimi sprzętami, duży taras widokowy, jak i dostępny jest garaż na pilota z miejscem postojowym.

Klienci zachwalają dodatkowe korzyści, jakie niekoniecznie umieszczone są w pozostałych apartamentach: chroniony parking, plac zabaw dla dzieci przy obiekcie, nocleg darmowy dla dzieci do 3 lat, opcja płatności kartą albo online. W obiekcie tym są też akceptowane zwierzęta, bez dodatkowej opłaty. Meldować można się od godziny 15, a opuścić apartament należy do godziny 12 w dniu opuszczenia lokalu. Zasady pobytu właściciele przedstawiają na witrynie internetowej i w przypadku potrzeby omawiają je samodzielnie z klientami.

Można też wynegocjować zasady zakwaterowania, co jest kolejnym atutem i zachęca do przyjazdu. Wybierając apartament można być pewnym, że będzie się bardzo dobrze spędzać czas wolny lub delegację. Walory motywujące do tego, by rezerwować pobyt to: nowoczesność, wygoda, pełne wyposażenie, świetne usytuowanie, opcja wynajęcia apartamentu przez cały rok oraz konkurencyjna cena.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY