Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wszechstronna propozycja usług z zakresu chirurgii stomatologicznej – Citistom

Nowocześnie zarządzana klinika dentystyczna w Katowicach – Citistom oferuje wiele usług stomatologicznych, z dowolnych dziedzin. W miejscu takim proponowany jest kompletny zakres usług prywatnej praktyki stomatologicznej a także w ramach kontraktu NFZ. Jeżeli kogoś interesuje korona porcelanowa to w gabinecie może liczyć także na leczenie mające na celu nakładanie korony. Porcelanowa korona zęba jest wybraną z metod uzupełniania częściowych lub całościowych ubytków w uzębieniu. Jest to technika droga, lecz daje świetne rezultaty.

Porcelanowe korony są trwałe, wyglądają nad wyraz naturalnie oraz gwarantują klientom wysoki komfort. Korona protetyczna może zastąpić cały ząb albo tylko jego część. Na przykład, gdy ząb ma przebarwienia albo jest ukruszony, koronę zakłada się na pozostałą część zęba własnego pacjenta. Kiedy chodzi o całościową utratę zęba, korona jest wówczas zamocowana na implancie. Zależnie od materiału z jakiego wykonany jest implant, korony podzielone są na: przymocowane na metalu a także mocowane na cyrkonie. Barwę korony dobiera się do barwy zębów naturalnych, przy pomocy wzornika kolorów.

Dzięki temu wyglądają one potem jak naturalne uzębienie pacjenta. W gabinecie wykwalifikowani stomatolodzy wykorzystują najnowsze technologie leczenia, by móc pomagać chorym z brakiem uzębienia. Specjaliści mają bogatą wiedzę z zakresu implantologii, a wszystkie usługi są bezbolesne. Chorzy wiedzą, że w centrum stomatologicznym będą poddawani leczeniu w komfortowych warunkach.

W trakcie pierwszej wizyty dentysta wyznaczy spersonalizowany plan leczenia. Tylko po akceptacji ze strony pacjenta rozpocznie się leczenie. Decydując się na rozpoczęcie leczenia w Citistom, wie się o tym, że powzięło się słuszną decyzję. Stomatolodzy posiadają dużą wiedzę oraz stale się kształcą. To oznacza, że pacjenci mogą poczuć się pewnie, ponieważ wdrażane są reguły mające na celu zachować maksymalną sterylność i oddziaływać na komfort pacjenta.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY