Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Terapia odmładzająca, realizowana w gabinecie medycyny estetycznej Iwony Jamroży

Zabieg mikrodermabrazji igłowej, wykonywany w gabinecie Iwony Jamroży w Lublinie należy do zabiegów najczęściej wybieranych przez pacjentki. Jest to bezpośrednie podanie mniejszych dawek leków albo innych substancji aktywnych śródskórnie lub podskórnie w te miejsca, jakie u danej osoby powinny być poddawane zabiegowi. Wstrzykiwanie substancji do obszaru tkanki sprawia, że uwolni się ona stopniowo. Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku: przebarwień, łojotoku, osłabienia włosów, cellulitu, bądź profilaktyki antiage. Usunięte są drobne zmarszczki, cienie wokół oczu, a także ulepsza się ogólna jędrność skóry.

Opłaca się umówić na spotkanie, podczas jakiej lekarz medycyny estetycznej wskaże, jakie są wskazania oraz przeciwwskazania do wykonania zabiegu.

Zabiegi mikrodermabrazji igłowej wymagają regularnych działań, a o tym, jak często będą realizowane zadecyduje ekspertka. Po wykonaniu zabiegu pacjentki będą poinformowane o rekomendacjach pozabiegowych. Mogą także korzystać z innych zabiegów jak przykładowo mikrodermabrazja igłowa i chwalić się pięknym wyglądem. Cała oferta opublikowana jest pod adresem https://www.iwonajamrozy.com, gdzie można też przeglądać referencje kliniki. Jeśli klientka decyduje się na pakiety, to może dostosować je indywidualnie do własnych oczekiwań. Klientki gabinetu doceniają to, że pakiety są w atrakcyjnych cenach.

Ceny podane są na witrynie. Są one zaktualizowane na bieżąco, a wszystko można zarezerwować wirtualnie. Sporo z opcji jest też podawanych na konkretne pory roku. Z kliniką można skontaktować się dzwoniąc albo za pośrednictwem Internetu. Właścicielką gabinetu jest Iwona Jamroży, lekarz mająca wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej i stomatologii. Systematycznie poszerza ona umiejętności, biorąc udział w licznych kursach. W rezultacie w klinice pojawia się coraz więcej pacjentek, które ufają umiejętnościom specjalistki.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY