Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Stała moda na klasykę – makijaż

Trendy w modzie zmieniają się jak w kalejdoskopie. Każdy sezon ma swoje ulubione barwy, kroje, fasony, długości i dodatki. Kobiety pragnąc nadążyć nad wskazówkami, jakie dyktuje aktualna moda, regularnie śledzą wszystkie nowinki oraz podglądają pomysły bardzo dobrych kreatorów. Jednakże słynny strój stanowi tylko połowę udanej kreacji.

Niemniej istotny, jak garderoba, będzie makijaż. Tak samo jak zmieniają się stroje, zmieniają się też propozycje dotyczące bieżącego w danym sezonie makijażu. Co i rusz modny staje się inny kolor cieni.

Najmodniejszy wczesną wiosną pomarańcz połączony z grafitem zdobiący powieki przedstawicielek płci pięknej u progu lata pozostaje zastąpiony poprzez zieleń uzupełnioną różnymi odcieniami fioletu – wypróbuj makijaż permanentny sutka. Jesienią wypada z kolei nałożyć na powieki ciepły brąz, natomiast zimą dopełnić makijaż skrzydlatą bielą. Dla pań kierujących się wskazaniami mody pokazujące się na temat makijażu ciekawostki mają wagę dziennikarskich newsów z początkowych kartek gazet.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY