Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Profesjonalne wykonywanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET

Skuteczność testu NIFTY, oferowanego kobietom w ciąży w centrum medycznym Blumedica ujęta jest w jego dużej wykrywalności zaburzeń genetycznych. Jest to badanie nieinwazyjne, jakie eliminuje potrzebę wykonywania badań inwazyjnych. NIFTY gwarantuje sporą wykrywalność i równocześnie niski odsetek wyników fałszywie dodatnich. Zaprezentowany test szczególnie poleca się przeprowadzać w ciążach wysokiego ryzyka. Ginekolog pobierając krew z tkanki żylnej nie naruszy płodu.

Z tego względu kobieta może poczuć się podczas badania bezpieczniej. Poza wadami płodu, kobieta może prosić o to, aby przez test wykazana była płeć dziecka. Test należy przeprowadzać najpóźniej do 6 miesiąca ciąży. Badanie może być przeprowadzone na równi w przypadku ciąży pojedynczej, jak i ciąży bliźniaczej.

Pacjentka w czasie badania nie musi być na czczo. Na pobieranie krwi musi ze sobą zabrać kompletną dokumentację medyczną, a w tym ostatni wynik USG ciąży. Pobierany materiał zostaje przeanalizowany za pomocą opatentowanej technologii sekwencjonowania genetycznego i ciągów bioinformatycznych. To pozwala stwierdzać, czy u płodu są nieprawidłowości chromosomowe.

Wykrywane będą nawet minimalne zmiany. Test NIFTY to jedyny test z ubezpieczeniem, dlatego w przypadku wyniku negatywnie fałszywego towarzystwo ubezpieczeniowe może pacjentce wypłacać odszkodowanie. Te podane fakty sprawiają, że na test prenatalny nifty decyduje się znacznie więcej pacjentek. Termin badania jest dopasowany do czasu wolnego pacjentki. Do wykonania badania konieczne jest dziesięć ml krwi matki, pobieranej z przedramienia. Wyniki NIFTY udostępnione są od sześciu do 10 dni roboczych. Test NIFTY wykonywany jest w certyfikowanym laboratorium, przynależącym do GENEPLANET, funkcjonującego na terenie UE. Wiadomości w temacie testu opublikowane są na stronie placówki. Możliwości, jakie przynosi test prenatalny NIFTY Plus są nieocenione.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY