Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

O czym należy pamiętać, robiąc zabieg makijażu permanentnego brwi w London Esthetics

To, o czym trzeba pamiętać, wykonując zabieg Makijaż permanentny brwi w London Esthetics będzie przedłożone osobom zainteresowanym podczas pierwszej wizyty. Głównie, pacjentki dowiedzą się, jakich mogą spodziewać się efektów, jak i czy pojawiają się u nich przeciwwskazania do wykonania pigmentacji brwi.

Następnie, lekarz medycyny estetycznej opowie, w jaki sposób do zabiegu się przygotowywać a także, co robić po jego zakończeniu. Dopigmentowanie ma miejsce zwykle 30 dni po pierwszym zabiegu. Od razu po zabiegu może powstać niewielkie zarumienienie przy brwiach i w okolicy oczu.

Całkowite utrwalenie pigmentowania zajmie parę tygodni, a po zabiegu poprawiającym rezultat zachowa się przez około 12 miesięcy. Często przychodzi się na drugi zabieg mniej więcej co 2 lata. Kiedy po wykonaniu makijażu brwi dana osoba przestrzega zasad dotyczących pielęgnacji i utrzymania sterylności, nie ma mowy o powikłaniach. Zabieg będzie każdorazowo wykonany w zgodzie z wymaganiami wybranej kobiety, abstrahując od tego, czy woli ona rezultaty naturalne bądź odważniejsze.

Metody, jakie są stosowane to: symulacja 3D pozwalająca na otrzymanie rezultatu naturalnego, metoda mieszana umożliwiająca uzyskać efekt naturalny, ale już bardziej wyrazisty a także metoda ombre, a więc odważniejsze wykończenie brwi. Spersonalizowany kształt brwi pozwala na osiągnięcie zachwycającego wyglądu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY