Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nowoczesny zestaw do rehabilitacji oraz ćwiczeń po udarze mózgu

FitMi to nowocześnie zaprojektowany zestaw do rehabilitacji i ćwiczeń po udarze mózgu. Oferuje go marka UdarRehab za pomocą strony www. Tego typu gra rehabilitacyjna nie jest trudna, czyli osoby z niepełnosprawnością mają możliwość bezproblemowo dopasować dla siebie adekwatne zadania. Dzięki tej formie jaką jest rehabilitacja po udarze głównie polepszy się ich sprawność rąk, dłoni, tułowia a także nóg.

Korzystanie z zestawu nie jest trudne, czyli nie ma potrzeby przeprowadzać przeszkolenia. Urządzenie samo dostosuje się do poziomu niepełnosprawności u danej osoby. FitMi to zestaw rekomendowany w terapii neurologicznej, na który można otrzymać dotację. Są to dwa bezprzewodowe krążki wraz z aplikacją terapeutyczną, przeznaczoną do odczytania na komputerze. Odbywające się seriami powtórzenie poszczególnych zadań w trakcie grania angażuje mózg oraz zastymuluje jego neuroplastyczność. Rozbudowane technologicznie urządzenie umożliwia wykonanie zwiększonej liczby powtórzeń niż w szpitalu lub w sanatorium.

W dodatku, to że rehabilitacja odbywa się w domu pozwala na zachowanie wygody oraz częściej odbywające się ćwiczenia. Pacjent może także ćwiczyć o każdej porze, ponieważ nie będzie uzależniony od jakiegokolwiek rozkładu ćwiczeń. Na tyle skuteczna rehabilitacja neurologiczna po udarze mózgu jest podstawą do tego, aby chory miał możliwość powrócić do zdrowia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY