Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Karta charakterystyki – najważniejsze wiadomości

Wielokierunkowe usługi jakie dotyczą produktów chemicznych realizuje firma eDC dla przedsiębiorców z wielu dyscyplin. Zespół ekspertów z długoletnim doświadczeniem nie ma kłopotu zarówno z udzieleniem merytorycznych wskazówek, jak i z opracowaniem dokumentacji takiej jak przykładowo karta charakterystyki albo etykiety CLP. Karta charakterystyki to dokument, jaki jest najczęściej opracowany dla zleceniodawców.

Może on być zrobiony w języku polskim lub w dowolnym języku europejskim. Karta charakterystyki obejmuje wiadomości o bezpiecznym obchodzeniu się, przechowywaniu i transportowaniu substancji i mieszanin zaliczanych do niebezpiecznych. Można z niej doinformować się, jakie niebezpieczeństwa stwarza określony produkt.

Dokument wymagany jest dla mieszanin i substancji niebezpiecznych oraz w zgodzie z artykułem 31 rozporządzenia REACH. O tym, jakie są to dokładnie substancje specjaliści poinformują osoby, które zgłoszą się do firmy. W firmie przygotowywane są także inne dokumenty, takie jak: karty SDS/MSDS, etykiety CLP, dokumenty transportowe ADR a także dokumenty transportowe DGD/DGN/IMO. Można również decydować się na usługę analizy oraz identyfikowania chemicznego. W efekcie właściciele firmy będą wiedzieć, czy na terenie własnego zakładu wytworzą wszystko zgodnie z terminarzem. Jeżeli ktoś chciałby skorzystać z opracowania i wdrożenia istotnych dla danej działalności reguł postępowania, to również specjaliści mu w tym mogą pomóc. W ramach takiej usługi będą przeanalizowane i poddane korekcie dokumenty z firmy. Odbędą się także audyty sprawdzające prosperowanie przedsiębiorstwa.

Specjaliści z eDC mogą też przeszkolić pracowników na każdym szczeblu. Jeżeli ktoś chciałby korzystać z długoterminowej współpracy, to także ma taką opcję. Zleceniodawcy, jacy chcą współpracować z marką mogą decydować się na zrobienie użytku z jednej usługi bądź od początku zdecydować się na wszystkie usługi, o ile tylko odpowiada to profilowi ich działalności. Wówczas mają gwarancję, że wszystkim będą zajmować się eksperci.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY